Amsterdam Conference Centre Beurs van Berlage

The historic and characteristic Beurs van Berlage is located in the middle of the beautiful centre of Amsterdam, around the corner from the dam and opposite the Central Station. This makes it easy to reach by public transport and there are plenty of parking facilities within walking distance of the location. Within 15 minutes from Schiphol you are in the beautiful Beurs van Berlage.


In het kort

  • €€

  • Vaste cateraar

  • 150-1600

  • Event ruimte

  • Conferentie / seminar / vergaderruimte

  • Congrescentrum


Beschrijving

Amsterdam Conference Centre Beurs van Berlage

Beurs van Berlage is een rijksmonument gebouw in het centrum van Amsterdam. De locatie heeft een historische uitstraling zowel van binnen als buiten. Met de unieke zalen in bezit met elk hun eigen uitstraling is dit de perfecte plek voor congressen, beurzen en exposities op wereldformaat. Bij de onderstaande 3 grote zalen zijn verschillende break-out zalen te combineren.  Maak uw event compleet door gebruik te maken van de culinaire catering op locatie, hierbij kan u kiezen voor de eigen catering of catering van partner Maison van de Boer. Neem zorgen uit handen en laat het team van experts de dag verzorgen. 

 

De Grote Zaal 

In 1903 diende de Grote Zaal als Goederenbeurszaal voor handel van producten. Tegenwoordig is het de grootste zaal in Amsterdam Centrum voor grootschalige events. De hoge plafonds en originele bouwwerk geeft de zaal veel karakter. De zaal kan worden gebruikt voor grote bijeenkomsten als congressen, diners, exclusieve beurzen en fenomenale feesten. Leuk feitje: deze unieke zaal was de huwelijkslocatie van het koninklijk echtpaar. 

 

Effectenbeurszaal

De zaal werd vroeger gebruikt als handelsplaats voor aandelen en obligaties. Maar is nu een zaal voor prachtige, grootschalige bijeenkomsten. De zaal straalt openheid en karakter uit door de hoge plafonds met originele bogen en kan worden ingericht naar eigen voorkeuren om het event naar eigen inzicht plaats te laten vinden. 

 

Graanbeurszaal

De graanbeurszaal werd vroeger gebruikt voor verhandelen van graan. Met de grote ramen die het plafond maken komt er veel natuurlijk lichtinval de grote, open ruimte binnen. Vroeger diende deze ramen voor het inspecteren van de graan met het Noorderlicht. Nu biedt het veel licht en ruimtelijkheid voor uiteenlopende bijeenkomsten.

 _________________________

Amsterdam Conference Centre Beurs van Berlage

Beurs van Berlage is a national monument building in the centre of Amsterdam. The location has a historical appearance both from the inside and outside. With its unique rooms, each with its own look and feel, this is the perfect place for world-class congresses, trade fairs and exhibitions. In the 3 large halls below you can combine different break-out halls.  Make your event complete by making use of the culinary catering on location, where you have the option for the own catering or catering of partner Maison van de Boer. Take worries out of your hands and let the team of experts take care of the day. 

 

De Grote Zaal

In 1903, the Great Hall served as a Goods Fair hall for the trade in products. Today it is the largest hall in Amsterdam Centre for large-scale events. The high ceilings and original structure give the hall a lot of character. The hall can be used for large gatherings such as congresses, dinners, exclusive fairs and phenomenal parties. Nice fact: this unique room was the wedding location of the royal couple. 

 

Effectenbeurszaal

The hall was formerly used as a trading place for shares and bonds. But it is now a room for beautiful, large-scale meetings. The hall exudes openness and character through its high ceilings with original arches and can be decorated according to your own preferences to allow the event to take place as you see fit. 

 

Graanbeurszaal 

 

The Graanbeurszaal was originally used for trading grain. With the large windows that make the ceiling, a lot of natural light enters the large, open space. In the past, these windows were used to inspect the grain with the Northern Lights. Now it offers a lot of light and spaciousness for various gathering


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Effectenbeurszaal70040080085700500
Grote Zaal1,6006001,3007001,6001,100
Graanbeurszaal70040080085700500
Beursfoyer200200
Keurzaal1506513036150120
Administratiezaal 1504815040150100
Mendes da Costa kamer 24245024
Zijlkamer 1212
Verwegkamer 60206026
Roland Holst Kamer 30153016
Der Kinderen Kamer 30163018
Blauwe Kamer 351535204025
Berlage Zaal 1505615038
Ontvang Kamer 422442224025
Veilingzaal 1505815040150100
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Internetverbinding

  • Projectie wand

  • Podium

  • Beamer / TV Scherm

  • Flip-over

  • DJ-systeem

  • Airconditioning

  • Lift

  • Goederenlift


Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken

  • Vaste dienstverleners

  • Parkeergelegenheid

  • Toegankelijk voor invaliden

  • Keuken op locatie

  • Verwarming beschikbaar

  • Bereikbaar met vrachtwagen

  • Vaatwerk en meubilair te huren

  • 24 uur vergunning

  • Alleen ruimte verhuur mogelijk


Video


Adres

Amsterdam Conference Centre Beurs van Berlage
Damrak 243
1012 ZJ Amsterdam Amsterdam