Corendon Village Hotel

Het Corendon Village Hotel kenmerkt zich als het grootste hotel in de Benelux. Hier zijn de mogelijkheden voor zakelijke en particulieren evenementen oneindig.


In het kort

  • €€

  • Vaste cateraar

  • 10-600

  • Event ruimte

  • Restaurant

  • Bar / Lounge

  • 4 sterren hotel


Beschrijving

Het Corendon Village Hotel 

 

Een onvergetelijke meeting ervaren met uitzicht op onze Boeing 747 die geparkeerd staat in de achtertuin van het Corendon Village Hotel Amsterdam? Organiseer je volgende bijeenkomst in één van de innovatieve en flexibele vergaderzalen. Dankzij de gunstige locatie dicht bij de snelweg, Amsterdam Schiphol Airport en zakelijke districten is Corendon Village Hotel Amsterdam dé ideale locatie voor (inter)nationale vergaderingen, galadiners, evenementen en congressen. Daarnaast zijn de vergaderzalen naar eigen smaak op te zetten in verschillende opstellingen en bieden plaats aan maximaal 400 personen in theateropstelling en 600 personen in receptie-opstelling.

 

Skybar

Liever stijlvol vergaderen met panoramisch uitzicht op Schiphol? Dan is de SKYBAR 747, die plaats biedt voor maximaal 350 personen, een geweldige locatie voor een exclusief evenement. Laat je verrassen door de oneindige mogelijkheden en geniet van een fantastisch uitzicht op een echte Boeing 747! 

 

Cinema 

Houd een zakelijke evenement, presentatie, workshop of productlancering in de unieke vergaderruimte Corendon Cinema. Of geniet van een ontspannen moment als afsluiting met één van de nieuwste films! De ruimte biedt plaats aan 78 personen. 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Rembrandt van Rijn 1119.5151588
Frans Hals 1019.5151588
Boardroom 10+11 33939301830141416
Vincent van Gogh 9 119.519.5151588
Johannes Vermeer 819.519.5151588
Boardroom 8+93939301830141416
Gerard Dou 14343321232141218
Pieter de Hoogh 27777602465242030
Ferdinand Bol 37777602465242030
Govert Flinck 47777602465242030
Judith Leyster 57777602465242030
Albert Cuyp 67777602465242030
Jan Steen 74343321232141218
Zaal 2+3154154200601003255120
Zaal 3+4154154200601003255120
Zaal 4+5154154200601003255120
Zaal 5+6154154200601003255120
Zaal 2+3+4231231300802004065150
Zaal 3+4+5231231300802004065150
Zaal 4+5+6231231300802004065150
Zaal 2+3+4+5308308475160275250
Zaal 3+4+5+6308308475160275250
Zaal 2+3+4+5+6385385600210400250
Skybar 747350
Cinema 7878
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Wi-Fi

  • Internetverbinding

  • Projectie wand

  • Flip-over

  • Airconditioning

  • Beamer / TV Scherm

  • Lift

  • Goederenlift

  • DJ-systeem

  • Podium


Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken

  • Keuken op locatie

  • Verwarming beschikbaar

  • Outdoor ruimte

  • Parkeergelegenheid

  • Bereikbaar met vrachtwagen

  • Vaatwerk en meubilair te huren

  • Toegankelijk voor invaliden


Video


Adres

Corendon Village Hotel
Schipholweg 275
1171 PK Amsterdam