Corendon Village Hotel

Het Corendon Village Hotel kenmerkt zich als het grootste hotel in de Benelux. Hier zijn de mogelijkheden voor zakelijke en particulieren evenementen oneindig.

In het kort

  • Toegankelijk voor invaliden
  • Vaste cateraar

Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Rembrandt van Rijn 1119,51515888
Frans Hals 1019,51515888
Boardroom 10+11 3393930183014141614
Vincent van Gogh 9 119,519,51515888
Johannes Vermeer 819,519,51515888
Boardroom 8+9393930183014141614
Gerard Dou 1434332123214121812
Pieter de Hoogh 2777760246524203020
Ferdinand Bol 3777760246524203020
Govert Flinck 4777760246524203020
Judith Leyster 5777760246524203020
Albert Cuyp 6777760246524203020
Jan Steen 7434332123214121812
Zaal 2+315415420060100325512055
Zaal 3+415415420060100325512055
Zaal 4+515415420060100325512055
Zaal 5+615415420060100325512055
Zaal 2+3+423123130080200406515065
Zaal 3+4+523123130080200406515065
Zaal 4+5+623123130080200406515065
Zaal 2+3+4+5308308475160275250
Zaal 3+4+5+6308308475160275250
Zaal 2+3+4+5+6385385600210400250
Skybar 747350
Cinema 7878
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • School
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret
  • Kring

Beschrijving

Het Corendon Village Hotel 

 

Een onvergetelijke meeting ervaren met uitzicht op onze Boeing 747 die geparkeerd staat in de achtertuin van het Corendon Village Hotel Amsterdam? Organiseer je volgende bijeenkomst in één van de innovatieve en flexibele vergaderzalen. Dankzij de gunstige locatie dicht bij de snelweg, Amsterdam Schiphol Airport en zakelijke districten is Corendon Village Hotel Amsterdam dé ideale locatie voor (inter)nationale vergaderingen, galadiners, evenementen en congressen. Daarnaast zijn de vergaderzalen naar eigen smaak op te zetten in verschillende opstellingen en bieden plaats aan maximaal 400 personen in theateropstelling en 600 personen in receptie-opstelling.

 

Skybar

Liever stijlvol vergaderen met panoramisch uitzicht op Schiphol? Dan is de SKYBAR 747, die plaats biedt voor maximaal 350 personen, een geweldige locatie voor een exclusief evenement. Laat je verrassen door de oneindige mogelijkheden en geniet van een fantastisch uitzicht op een echte Boeing 747! 

 

Cinema 

Houd een zakelijke evenement, presentatie, workshop of productlancering in de unieke vergaderruimte Corendon Cinema. Of geniet van een ontspannen moment als afsluiting met één van de nieuwste films! De ruimte biedt plaats aan 78 personen. 

Catering

  • Met service personeel te boeken
  • Keuken op locatie
  • Vaste cateraar

Technische faciliteiten

  • Licht & Techniek
  • Geluidsinstallatie / Microfoon
  • Wi-Fi
  • Flip-over
  • Beamer
  • DJ-systeem
  • Podium

Eigenschappen

  • Tuin/terras
  • Parkeergelegenheid
  • Toegankelijk voor vrachtwagens
  • Toegankelijk voor invaliden
  • Airconditioning
  • Lift
  • Goederenlift

Video

Adres

Corendon Village Hotel
Schipholweg 275
1171 PK Amsterdam