Crowne Plaza Amsterdam- South

Crowne Plaza Amsterdam- south is gespecialiseerd in zakelijke evenementen. De ruimtes zijn geschikt voor veel verschillende doeleinden; workshops, vergaderingen, brainstorm sessies en congressen.

In het kort

  • Flexibele cateringpartner
  • Bar / Lounge
  • Conferentiehotel / congreshotel
  • Conferentie / seminar / vergaderruimte
  • Hotel

Beschrijving

Crowne Plaza Amsterdam- South heeft zes moderne vergaderzalen, die voor diverse gelegenheden ingezet kunnen worden. 

Gelegen van enkele minuten loopafstand van Metro en trein station Amsterdam Zuid.

Crown Plaza Amsterdam- South staat voor comfort, persoonlijke en zakelijke services met moderne voorzieningen.

Het team van Crowne Plaza- South staat voor uw klaar, om van alle tijden uw evenement van succes te garanderen. 

Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Broadway1216318414536145303090
Times10535242942202018
Square10535242942202018
Times-Square911891242042
Avenue74325306241210
Park74325245241210
Park-Avenue 50501345181424
Madison 506616
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek
  • Geluidsinstallatie / Microfoon
  • Flip-over
  • Podium
  • Airconditioning
  • Beamer / TV Scherm
  • Lift
  • Goederenlift
  • Wi-Fi

Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken
  • Parkeergelegenheid
  • Outdoor ruimte

Adres

Crowne Plaza Amsterdam- South
George Gershwinlaan 101
1082 MT Amsterdam