Het Koninklijk Concertgebouw

Sinds 1888 is het Koninklijk Concertgebouw uitgegroeid tot een van de drukst bezette concertzalen ter wereld. Het monumentale pand is centraal gelegen in het Museum kwartier aan het Concertgebouw plein. Het is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer en in de omgeving is veel parkeer gelegenheid, ook heeft het Concertgebouw ruimte voor bussen om te parkeren bij de locatie.


In het kort

  • €€€

  • Flexibele cateringpartner

  • Event ruimte

  • Theater / Concertzaal


Beschrijving

Koninklijk Concertgebouw

Voor meer dan 130 jaar staat het Concertgebouw garant voor topkwaliteit en muzikale ontwikkeling van hoog niveau. De gasten van uw event begeven zich in goede handen in de zalen van Het Concertgebouw. Vele muzikale sterren zijn hen voorgegaan en hebben er geschiedenis geschreven.

 

De sfeer van deze magische momenten hangt voelbaar in de zalen. In samenwerking met u zorgt het Concertgebouw graag voor een onvergetelijk evenement, waarbij het uw gasten aan niets ontbreekt.

 

De vier zalen en omringende foyers variëren in capaciteit en hebben elk een eigen stijl met een uitstraling die varieert van stijlvol klassiek tot strak modern. De ruimtes zijn zowel op zichzelf als gecombineerd te boeken en bieden plaats voor 50 tot 2500 personen. Alle zalen beschikken over licht- en geluidsfaciliteiten en wireless internet.

 

Multifunctionele zalen

De zalen van het Koninklijk Concertgebouw zijn zeel veelzijdig inzetbaar. Of het nu om een lezing, congres, presentatie, bedrijfsfeest, kerstfeest of bruiloft gaat. De techniek zoals geluid, projectie en spraakversterking worden voor uw congres op maat ingehangen. Ze werken met een groot aantal technische leveranciers en zijn flexibel als u uw eigen leverancier uw congres wil laten verzorgen. Bovendien kan het team van het concertgebouw u adviseren over de mogelijkheden om uw congres muzikaal te omlijsten.

 

Catering

Het Koninklijk Concertgebouw werkt samen met een groot aantal gerenommeerde cateraars, wanneer gewenst kunt u ook uw eigen cateraar uw congres laten cateren. Voor borrels of netwerk aangelegenheden kan de catering op locatie voor verschillende opties zorgen. 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Grote Zaal187631,9741,974550
Museumfoyer7.31121005060
Dirigentfoyer612512012080
Solistenfoyer612712012080
Balkonfoyer6686040
Foyer aanbouw300200
Foyer 1e verdieping600
Spiegelzaal6220350225140
Beatrixfoyer686605050
Julianafoyer680605050
Kleine Zaal10.5220437300130
Franse Foyer670605050
Felix de Nobelfoyer388605050
Koorzaal4.5220150150100
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Wi-Fi

  • Projectie wand

  • Beamer / TV Scherm

  • Flip-over

  • DJ-systeem

  • Podium

  • Airconditioning

  • Lift

  • Goederenlift


Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken

  • Parkeergelegenheid

  • Bereikbaar met vrachtwagen

  • Eigen catering mogelijk

  • Garderobe

  • Dansvloer

  • Vaste dienstverleners

  • Inhouse foto film productie

  • Keuken op locatie

  • 24 uur vergunning


Video


Adres

Het Koninklijk Concertgebouw
Concertgebouwplein 2-6
1071 LN Amsterdam