Het West-Indisch Huis

Het historische West-Indisch huis is gevestigd in hartje Amsterdam. Houd een event in het oude hoofdkwartier van de West-Indische Compagnie. Het huis ligt aan de gezellige winkelstraat, de Haarlemmermeerstraat en op 10 minuutjes loopafstand van Amsterdam Centraal Station en in de omgeving een ruim aanbod aan parkeergarages.

In het kort

  • Toegankelijk voor invaliden
  • 24-uursvergunning
  • Vaste cateraar

Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Compagniezaal12,584,851001204510040905690
Anti chambre compagniezaal5,584,2453530
Admiraalzaal11,2583,65901204510040905690
Anti Chambre Admiraalzaal5,584,05453530
Schutterszaal1884,151452009618045150120150
Binnenplaats 1515225300150
Winebar Stuyvesant 1884,1514512080
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • School
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret
  • Kring

Beschrijving

Het West-Indisch Huis 

 

Dit rijksmonument midden in hartje Amsterdam is een authentiek pand, rijk aan geschiedenis. Het huis diende vroeger als kantoor voor het West-Indische Compagnie. Tegenwoordig is het een locatie met 4 elegante stijlkamers die voor uiteenlopende doeleindes kunnen worden gebruikt. Het heeft een prachtige binnenplaats die voor rust zorgt midden in het centrum van Amsterdam. 

 

De zalen in het West-Indisch Huis zijn heel open en ruimtelijk. Dit komt door de hoge plafonds van houten balken uit originele invloeden en de grote ramen die voor veel daglicht zorgen. In elke zaal hangen prachtige kroonluchters en wand kroonluchters. De inspirerende ruimtes kunnen worden ingericht naar de voorkeuren die je voor ogen hebt. Maak het evenement compleet met een heerlijk hapje en drankje op locatie tijdens een diner of borrel. 

 

 

 

 

 

Catering

  • Met service personeel te boeken
  • Keuken op locatie
  • Vaste cateraar

Technische faciliteiten

  • Licht & Techniek
  • Wi-Fi

Eigenschappen

  • Tuin/terras
  • Toegankelijk voor invaliden
  • Garderobe
  • Airconditioning
  • Parkeergelegenheid
  • Toegankelijk voor vrachtwagens
  • 24-uursvergunning
  • Lift

Adres

Het West-Indisch Huis
Herenmarkt 99
1013 EC Amsterdam Amsterdam