Koninklijk Instituut voor de Tropen

De Afdeling van Conferences & Events organiseert uw event tot in de puntjes. Van een intieme conversatie met 2 personen tot een feest met 900 gasten het team staat klaar om al uw zorgen uit handen te nemen. Neem gerust contact met ons op om te overleggen wat de mogelijkheden zijn om uw event bij Koninklijk Instituut voor de Tropen te laten plaatsvinden.


In het kort

  • €€€

  • Vaste cateraar

  • 1-550

  • Event ruimte

  • Kasteel / paleis / landgoed

  • Conferentie / seminar / vergaderruimte


Beschrijving

De Locatie

Het prachtige monumentale gebouw is veelzijdig en geschikt voor zowel klassieke als moderne evenementen. Het pand is altijd al indrukwekkend geweest, vanaf het moment dat het in 1926 de deuren opende tot vandaag de dag. En wat het extra mooi maakt, is dat uw evenement wereldwijd impact kan hebben, want de winsten die voortkomen uit de evenementen die worden georganiseerd, komen ten goede aan diverse kennisprojecten van het instituut.

 

De Zalen

Het Koninklijk Instituut voor de Tropen heeft 13 bijzondere zalen. De Koningin Máxima Zaal heeft een indrukwekkend plafond. Deze zaal is perfect voor een lezing, congres of presentatie. De Marmeren Hal geeft een vorstelijke indruk. Waarbij de grandeur van de locatie voelbaar is in elke stap die u in deze prachtige hal zet. Maak gebruik van deze unieke ruimte voor een receptie. diner of feest. Met mooi weer is het heerlijk om in de Binnentuin te wandelen, of deze te gebruiken voor een informele borrel, barbecue of bruiloft.

 

Het Koninklijk Instituut voor de Tropen

Het Koninklijk Instituut voor de Tropen is tevens wereldwijd bekend als het KIT Royal Tropical Institute; een onafhankelijk expertise- en opleidingscentrum voor duurzame ontwikkeling. Zij helpen overheden, NGO’s en particuliere bedrijven over de hele wereld om inclusieve en duurzame samenlevingen op te bouwen. Heeft u een medisch of wetenschappelijk congres of een evenement over de SDGs of sustainablity? Mogelijk kan het instituut ook inhoudelijk een partner voor u zijn.   


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Koningin Máxima Zaal400453453
Marmeren hal295800100280
De Rotonde20015080
Bestuurskamer54402430202432
Regentenkamer301010
Downing Street15015080
Mauritszaal1001004075324072
Emmazaal45301620121620
Clauszaal41303020121620
De Tropen (restaurant)265350100
Subtropen687045222432
Binnentuin1,2002,000
De Raadzaal66602830242840
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Beamer / TV Scherm


Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken

  • Outdoor ruimte

  • Parkeergelegenheid

  • Garderobe


Video


Adres

Koninklijk Instituut voor de Tropen
Mauritskade 64
1092AD Amsterdam