Leonardo Royal Hotel Amsterdam

Het Leonardo Royal Hotel Amsterdam is gelegen tussen de grachten en stadsbruggen. De locatie ligt prachtig gelegen op 5 minuten afstand van de Zuidas, Zuidoost en de RAI, 10 minuten van het stadscentrum


In het kort

  • €€

  • Flexibele cateringpartner

  • Event ruimte

  • 4 sterren hotel

  • Conferentie / seminar / vergaderruimte

  • Hotel


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Herengracht 281841812
Keizersgracht 31184181212
Prinsengracht 127304301518
Prinsengracht 228244241512
Prinsengracht 1,26156105636
De Singel 133406401518
De Singel 233406401518
De Singel 320324321512
De Singel 1,2,396106151063636
De Singel 2,363609602424
De Singel 1,263609602424
De Dam52606602418
Amstel 13162705427054
Amstel 2 2592104821045
Amstel 33162705427054
Amstel 1,257650010250096
Amstel 2,357650010250096
Amstel Ballroom900786156786
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Wi-Fi

  • Beamer / TV Scherm

  • Flip-over

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Whiteboard

  • Moderatorenkoffer


Infrastructuur

  • Outdoor ruimte

  • Parkeergelegenheid

  • Toegankelijk voor invaliden


Adres

Leonardo Royal Hotel Amsterdam
Paul van Vlissingenstraat 24
1096 BK Amsterdam