Level Eleven

Hier kunt u een event plannen die net zo onbegrensd is als het uitzicht. Leven Eleven is een prachtige eenvoudig te bereiken locatie in het centrum van Amsterdam. Het is een plek die elke verwachting overstijgt en alle zintuigen raakt. Creëer een aanvraag om alle mogelijkheden te bespreken.


In het kort

  • €€€

  • Vaste cateraar

  • Event ruimte

  • Dakterras / Rooftop locatie


Beschrijving

Level Eleven

 

De event locatie van Level Eleven is gelegen op de 10de en 11de etage van De Zilveren Toren Amsterdam. Hier kan worden genoten van een prachtig 360° uitzicht over het centrum van Amsterdam en het IJ. 

 

Deze locatie met een uitzicht is flexibel in te zetten voor elk soort event wat u maar kan bedenken. Zo zijn events als diner, productlancering, congres, feest, jubileum of bruiloft op niveau mogelijk bij Level Eleven. Neem uw gasten mee naar het inspirerende decor van Level Eleven.

 

Er zijn vele soorten stoel en tafel opstellingen mogelijk, aangepast op uw event. Er zijn hoge kwaliteit audio visuele middelen aanwezig en u kan eenvoudig een uitstap maken naar het centrum van Amsterdam voor een pauze of een inspirerende wandeling. 

 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Level Eleven179250301504044
Centraal Station523513301718
De Dam987025601728
Jordaan463011251316
Houthavens463011251316
Jordaan & Houthavens9210026903134
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Wi-Fi

  • Flip-over

  • DJ-systeem

  • Podium

  • Airconditioning

  • Beamer / TV Scherm

  • Lift


Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken

  • Keuken op locatie

  • Parkeergelegenheid

  • Toegankelijk voor invaliden

  • 24 uur vergunning

  • Outdoor ruimte


Adres

Level Eleven
Stationsplein 51-53
1012AB Amsterdam