Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre

Geweldig uitzicht over de stad en het IJ zijn slechts enkele hoogtepunten van het Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre dat op slechts 20 minuten van Schiphol ligt. Met zijn fantastische locatie in het hart van het stadscentrum bevindt het viersterrenhotel zich op loopafstand van het historisch centrum van Amsterdam, het centraal station en heel veel museums


In het kort

  • €€€

  • Flexibele cateringpartner


Beschrijving

Vergaderen

In totaal heeft Mövenpick Amsterdam City Centre 21 flexibele, ultramoderne vergaderzalen die beschikken over natuurlijk daglicht en gratis wifi. Ze zijn de ideale locatie voor conferenties, evenementen en bruiloften in Amsterdam.

 

Silk Road

Het is een feest om te dineren in ons Silk Road restaurant, terwijl Silk Bar een geweldige plek is voor een nachtmutsje. Ga om te ontspannen naar de Lifestyle Studio met fitnesscentrum, Finse sauna, biosauna, ijsfontein en massageruimte

Hotel 

Alle 408 kamers in het rookvrije hotel hebben een prachtig uitzicht, gratis wifi, biologisch fairtradebeddengoed en toegang tot de wellnessruimte. Daarnaast profiteren onze Executive kamers en suites tevens van gratis toegang tot de Executive Lounge.

 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Matterhorn 1128215244511230
Matterhorn 2139230306013030
Matterhorn 3114180204011026
Matterhorn 1-22674455410025044
Matterhorn 2-32534105310025040
Matterhorn 1-33816008316045064
Zurich 1144240336013634
Zurich 2174275418015036
Zurich 1-23185256614030056
Basel 396616
Geneva 366616
Luzern34301010301516
St. Gallen34301010301516
Lausanne39301010301516
Winterthur36301010301516
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Wi-Fi

  • Beamer / TV Scherm

  • Papier & schrijfwaren

  • Koffie


Infrastructuur

  • Outdoor ruimte

  • Parkeergelegenheid

  • Toegankelijk voor invaliden


Adres

Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre
Piet Heinkade 11
1019 BR Amsterdam