NH Collection Barbizon Palace

Goed Bereikbaar met zowel Openbaar vervoer als de auto. Dit prachtige moderne NH collection hotel is van alle faciliteiten voorzien om uw event tot een succes te maken. De atmosfeer is ontspannen en u kunt eenvoudig een paar stappen buiten de locatie zetten om te kunnen genieten van spectaculair en inspirerend Amsterdam.


In het kort

  • €€€

  • Vaste cateraar

  • Event ruimte

  • Restaurant

  • 5 sterren hotel

  • Conferentiehotel / congreshotel

  • Ballroom / banketzaal

  • Hotel


Beschrijving

In dit Prachtige NH hotel bevinden zich 12 verschillende vergaderruimtes. De Blikvanger is natuurlijk de 15e eeuwse Olof´s Kapel. De Kapel biedt ruimte voor maximaal 520 personen en is zowel geschickt voor een bedrijfs evenement, een viering of een bruiloft.

De overige ruimtes liggen dicht bij de stijlvolle hotel lobby waar u een comfortabele break kunt houden met verschillende cullinaire opties. 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
St. Olofs Chapel3533803005460175
Mezzanine1101003050
Foyer A108.57090354060
Foyer B492020101220
Jan Steen2366
Ferdinant Bol 4555040232830
Ferdinant Bol 1555040232830
Ferdinand Bol 3433035182425
Ferdinand Bol 2433035182425
Albert Cuyp545030202425
Frans Hals40201414
Jan van Goyen60251418
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Wi-Fi

  • Flip-over

  • DJ-systeem

  • Podium

  • Airconditioning

  • Beamer / TV Scherm

  • Lift


Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken

  • Outdoor ruimte

  • Parkeergelegenheid

  • Toegankelijk voor invaliden

  • Garderobe

  • 24 uur vergunning


Adres

NH Collection Barbizon Palace
Prinshendrikkade 59-72
1012AD Amsterdam