Olympic Hotel Amsterdam

Olympic Hotel Amsterdam beschikt over vijf unieke vergaderruimtes die inspirerend, creatief en voorzien zijn van daglicht.


In het kort

  • €€

  • Vaste cateraar

  • 4 sterren hotel

  • Conferentiehotel / congreshotel

  • Conferentie / seminar / vergaderruimte

  • Event ruimte

  • Restaurant


Beschrijving

Olympic Hotel Amsterdam is gevestigd naast het historisch Olympisch Stadion en slechts op 2 kilometer afstand van de Zuidas. 

De vijf verschillende ieder uniek zalen zijn inzetbaar voor brainstormsessies, vergaderingen, workshops, presentaties of bijeenkomsten. 

 

 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Hera251010
Zeus3310106
Apollo3610108
Artemis4216161212
Poseidon493030912
Artemis & Apollo7820201412
Zeus & Poseidon826015602115
Zeus, Poseidon & Hera1078021802424
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Internetverbinding

  • Flip-over

  • Lift

  • Beamer / TV Scherm

  • Airconditioning


Infrastructuur

  • Outdoor ruimte

  • Parkeergelegenheid

  • Verwarming beschikbaar

  • Vaatwerk en meubilair te huren

  • Toegankelijk voor invaliden


Adres

Olympic Hotel Amsterdam
IJsbaanpad 12
1076 CV Amsterdam