Pakhuis West

Pakhuis West is een prachtige industriële locatie. Makkelijk te bereiken met openbaar vervoer en met de auto. De vier zalen zijn zeer veelzijdig te gebruiken en met de 24-uurs vergunning hoeft het feest nooit te stoppen.


In het kort

  • €€€

  • Vaste cateraar

  • 100 - 2500

  • Event ruimte

  • Off-locatie / industrieel gebouw

  • Conferentie / seminar / vergaderruimte

  • Feestzaal / kelder


Beschrijving

Een toffe industriele locatie in aan oude pinda branderij. Pakhuis West maakt van elk evenment iets bijzonders. De hoge plafonds en de ruige look van het gebouw zetten de toon voor een zinderend evenement. 

Zowel de aankleding als het gebruik van de verschillende ruimtes kan op uw unieke evemement worden aangepast. Elke ruite kan individueel benut worden en beschikt over zijn eigen technische mogelijkheden. De Grote Zaal leent zich bijzonder goed voor een bedrijfs feest PR of marketing evmeent maar ook een groots sit down dinner. De kleinere ruimtes zijn ook zeer veelzeidig inzetbaar voor allerlij events. Van creatieve uitingen tot conferenties en meetings. 

De Ruimtes:

Tegelhal, is een unieke lichte ruimte met veel daglicht en deuren naar het terras. Deze ruimte kan zowel ingezet worden als ontvangs hal en ook als een eigen unieke locatie voor een netwerkborrel of een beurs.

Grote Zaal, De betonnen vloer en de hoge pilaren geven deze inmesne ruimte een imponerende uitstraling. De ruimte is zo aan te kleeden dat het voor zowel feest doeleinden als meetings en conferenties te gebruiken is. De licht en geluid faceliteiten zijn ruim inzetbaar en van hoge kwaliteit. In deze ruimte is bijna alles mogelijk. 

Zwartezaal, een kleinere zaal zonder daglicht maar met intieme sfeerverlichting en spots. De perfecte ruimte voor een conferentie, optredens, workshops of een bedrijfsfeest. 

Salon, is de verbinding tussen de Tegelhal en de Grote Zaal. De Salon is een perfecte break out room in combinatie met andere ruimtes maar ook op zichzeld geschikt voor een receptie of fotoshoot.

Rookruimte, de naam spreekt voor zich. Met mooie leren banken en de strakke muren een ruimte om even terug te trekken uit de drukte.

Backstage, Een confortabele huiskamer opzet voor uw artiesten of een ruimte waar men zich even terug kan trekken voor intieme besprekingen.

Buitenterein, 300 vierkante meter aan terras. Ruimte voor outdoor catering, een goed gesprek en frisse lucht.


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Tegelhal23155345650400170
Grote Zaal402158401,7501,200500
Zwarte Zaal20155300600360150
Salon16105160400240100
Rookruimte1485110200
Backstage8544020
Buitenterrein1520300600
  • Legenda
  • Staand
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Wi-Fi

  • Projectie wand

  • Beamer / TV Scherm

  • Internetverbinding


Infrastructuur

  • Outdoor ruimte

  • Parkeergelegenheid

  • Bereikbaar met vrachtwagen

  • Eigen catering mogelijk

  • 24 uur vergunning


Adres

Pakhuis West
Elementenstraat 25
1014AR Amsterdam