Room Mate Aitana

Het prachtige 4 sterren boetiek hotel Aitana is centraal gelegen op een kunstmatig eiland in het IJ. Het hotel beschikt over 8 verschillende event ruimtes die zeer flexibel inzetbaar zijn. De locatie is zeer goed bereikbaar op 10 minuten loop afstand van het centraal station.


In het kort

  • €€€

  • Vaste cateraar

  • Event ruimte

  • Restaurant

  • 4 sterren hotel

  • Conferentiehotel / congreshotel

  • Designhotel


Beschrijving

Het Room Mate Hotel

Plan uw volgende Event in het prachtige design boetiek hotel Aitana in Amsterdam. De volledig glazen front gecombineerd met het design van binnenhuis architect Tomás Alía is uitbundig en verwonderend. De locatie bevindt zich op een nieuw kunstmatig eiland in rivier het IJ en heeft hierdoor een prachtig uitzicht en is natuurlijk per boot bereikbaar.

 

De Ruimtes

Zaal Oscar is de grootste zaal met een oppervlakte van 131 vierkante meter. Hier is dan ook bijna alles mogelijk. Van sit-down diners, borrels, congressen en presentaties. De lange, hoge ramen geven prachtig uitzicht over het water en de ruimte is van alle moderne technische faciliteiten voorzien.

Zaal Bruno is de creatieve ruimte van het hotel. Perfect voor een 'out of the box' meeting. De zaal is voorzien van een interactief scherm, krijtbord en zitzakken. 

De zalen Alicia, Carla zijn ongeveer van gelijk formaat en combineerbaar tot een grote ruimte. Ook hier zijn verschillende stoel opstellingen mogelijke en kan de ruimte gecreëerd worden voor verschillende activiteiten. Hetzelfde geldt voor de twee ruimtes Isabella & Emma.

Zaal Grace is een meer klassieke directie ruimte geschikt voor een intieme meeting van maximaal 12 personen. De ruimte is voorzien van een koffie machine en kleine koelkast met verfrissende drankjes.

Zaal Valeria is uniek door het hoge plafond en de langwerpige vorm. Sluit je hier af van alle afleidingen en maak dit de brainstorm ruimte voor nieuwe ideeën.

Ook beschikt het Aitana over een prachtig ontworpen lounge bar. Deze is door zijn uitbundige kleuren, licht en comfort ideaal is voor break-outs, borrels, lopende buffetten en informele vergaderingen. Drink hier een paar cocktails na een intense vergadering, of ontmoet gelijkgezinden tijdens uw netwerk event. 

 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Oscar15.57.65.613113055120363670
Bruno10102.810085254016
Carla7.64.42.6503016301414
Alicia + Carla154.42.61016028602828
Grace4.63.62.6371212
Emma7.64.42.6502016201414
Isabella7.642.6432016201414
Isabella + Emma15.54.22.6934026402628
Valeria4.57.75.6363016301414
Lounge Bar2068120150
Alicia7.64.42.6513016301514
  • Legenda
  • Staand
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Wi-Fi

  • Projectie wand

  • Beamer / TV Scherm

  • Lift


Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken

  • Vaatwerk en meubilair te huren

  • Vaste dienstverleners


Adres

Room Mate Aitana
IJdok 6
1013 MM Amsterdam