Rosarium

Rosarium is de ideale locatie voor uw zakelijke bijeenkomst. In de rust en allure van het Amstelpark in Amsterdam geniet u van een evenementenlocatie die van alle moderne faciliteiten is voorzien.

In het kort

  • Toegankelijk voor invaliden

Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Parklounge 16,513,55,5210250115
Parker’s Winebar 13,593,8100110
Parker’s Restaurant (fireplace) 7,27,23,8524032
Parker’s Winebar & Restaurant (fireplace) 2173,815015080
Parklounge & Parker’s Winebar & Restaurant 400
Baccara I 1172,56060
Baccara I & II 14112,5110115
Landora 117,247960266026304830
Metropole 117,247960266026304830
Excelsa 117,247960266026304830
Ambassador 14,27,44105100328032425642
Parade 6,84,83,8322024
Rubella 6,84,83,832,62024
Montana 6,84,83,832,62024
Prominent 10,8823,88875287028324832
Landora & Metropole 14,4114158,417548140424811248
Landora & Metropole & Excelsa 21,6114237,6300802406018460
Landora & Metropole & Excelsa, Ambassador 29114340425120360304
Parade & Rubella 9,66,83,865,250245026283228
Parade & Rubella & Montana 14,46,83,897,875327028325632
Prominent & Montana 15,66,83,8120100409040426442
Prominent & Montana & Rubella 20,46,83,815012511090
Prominent & Montana & Rubella & Parade 25,26,83,8175150106
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • School
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret
  • Kring

Beschrijving

Rosarium beschikt over 500 parkeerplaatsen. Vanaf de snelweg of de RAI is het binnen enkele minuten te bereiken.

 

Bij elk gehuurde zaal, zit een Privé terras die uitzicht biedt over het Amstelpark. Rosarium heeft de mogelijkheid om te faciliteren vanaf 2 personen tot 800 personen.

 

Rosarium beschouwt ieder event als een uniek verhaal. De service is flexibel en het hechte team is betrokken, denkt mee en werkt proactief. Dit vertaalt zich naar een unieke ervaring die uw gasten lang bijblijft. Daarbij heeft Rosarium 45 jaar ervaring in het organiseren van zakelijke bijeenkomsten. 

 

Rosarium is gelegen in het Amstelpark met een privé terras bij elke zaal. Hierbij zijn alle congres benodigdheden in huis, van meubilair tot schrijfwaren. Door de flexibele schuifwanden worden de zalen gemakkelijk in alle denkbare voormaten omgetoverd.

 

De locatie is uitstekende bereikbaarheid en heeft maar liefst 500 parkeerplaatsen voor de deur.

Catering

  • Met service personeel te boeken
  • Keuken op locatie

Technische faciliteiten

  • Beamer
  • Flip-over
  • Licht & Techniek
  • Geluidsinstallatie / Microfoon
  • Podium
  • Hoogspanningsstroom
  • Wi-Fi

Eigenschappen

  • Parkeergelegenheid
  • Toegankelijk voor invaliden
  • Garderobe
  • Airconditioning
  • Tuin/terras

Video

Adres

Rosarium
Amstelpark/ Europaboulevard 1
1083 HZ Amsterdam