The NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky

    Vijf sterren hotel Krasnapolsky bevindt zich aan de beroemde Dam. Met uitzicht op het Paleis en de trams aan de ingang geeft dit prachtige hotel de complete Amsterdam ervaring. Collection Grand Hotel Krasnapolsky heeft een imponerend mooi restaurant, modern grand café en een 19e eeuwse wintertuin. Een perfecte locatie voor uw event.

    In het kort

    • Vaste cateraar

    Beschrijving

    Vijfsterrenhotel NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky ligt aan de Dam en kijkt uit over het Koninklijk Paleis. Het hotel is het perfecte uitgangspunt voor een dag shoppen in amsterdam of het genieten van alle bezienswaardigheden.

    Grand Hotel Krasnapolsky heeft de 16e plaats behaald in de Cvent´s 50 EMEA Meeting hotels!

    Als de grootste vergaderruimtes samengevoegd worden is er ruimte voor maximaal 1500 personen. 

    De Ballroom zaal de Winter garden en de Emerald ruimtes kunnen met elkaar verbonden worden om zo uw perfecte eventlocatie te creëren. Van productpresentaties tot bruiloft. Alles is mogelijk.

    Het hotel beschikt verder nog over 17 ruimtes verspreid over het hotel van verschillend formaat en geschikt voor uiteenlopende functies en partijen. 

     

    De professionele medewerkers staan klaar om uw wensen werkelijkheid te laten worden. Er zijn verschillende services mogelijk. Bijvoorbeeld receptieservice en het creëren van een ideal catering menu voor uw evenement.

     

    Ruimtes

    Naam van de ruimteLBH
    Grand Ballroom5106007009050320
    The winter Garden 462600320
    Opal I 131100165302048
    Opal II181150229423096
    Emeralds I716081241832
    Emerald II716081241832
    Emeralds III716081241832
    Board Rooms I, II, III13,5888
    Amber I15090120424256
    Amber II453048211816
    Topaz11670140423664
    Diamond2302253337860152
    Ruby2101752527560128
    Jade475050211816
    Noble454050211820
    Summergarden280200
    Bar The Tailor inside155125
    Bar The Tailor Outside10450
    The White Room155125
    Royal Suite1206016
    Presedential Suite96308
    • Legenda
    • Staand
    • Veilig
    • Parlement
    • Theater
    • U-vorm
    • Banket
    • Cabaret
    • Circle

    Uitrusting

    • Licht & Techniek
    • Geluidsinstallatie / Microfoon
    • Wi-Fi
    • Flip-over
    • Beamer / TV Scherm

    Catering

    • Met service personeel te boeken
    • Vaste cateraar

    Eigenschappen

    • Outdoor ruimte
    • Garderobe
    • Airconditioning
    • Lift
    • Ballroom / banketzaal

    Adres

    The NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky
    Dam 9
    1012JS Amsterdam