The NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky

Vijf sterren hotel Krasnapolsky bevindt zich aan de beroemde Dam. Met uitzicht op het Paleis en de trams aan de ingang geeft dit prachtige hotel de complete Amsterdam ervaring. Collection Grand Hotel Krasnapolsky heeft een imponerend mooi restaurant, modern grand café en een 19e eeuwse wintertuin. Een perfecte locatie voor uw event.


In het kort

  • €€€

  • Vaste cateraar

  • Event ruimte

  • 5 sterren hotel

  • Conferentiehotel / congreshotel

  • Ballroom / banketzaal


Beschrijving

Vijfsterrenhotel NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky ligt aan de Dam en kijkt uit over het Koninklijk Paleis. Het hotel is het perfecte uitgangspunt voor een dag shoppen in amsterdam of het genieten van alle bezienswaardigheden.

Grand Hotel Krasnapolsky heeft de 16e plaats behaald in de Cvent´s 50 EMEA Meeting hotels!

Als de grootste vergaderruimtes samengevoegd worden is er ruimte voor maximaal 1500 personen. 

De Ballroom zaal de Winter garden en de Emerald ruimtes kunnen met elkaar verbonden worden om zo uw perfecte eventlocatie te creëren. Van productpresentaties tot bruiloft. Alles is mogelijk.

Het hotel beschikt verder nog over 17 ruimtes verspreid over het hotel van verschillend formaat en geschikt voor uiteenlopende functies en partijen. 

 

De professionele medewerkers staan klaar om uw wensen werkelijkheid te laten worden. Er zijn verschillende services mogelijk. Bijvoorbeeld receptieservice en het creëren van een ideal catering menu voor uw evenement.

 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Grand Ballroom5106007009050320
The winter Garden 462600320
Opal I 131100165302048
Opal II181150229423096
Emeralds I716081241832
Emerald II716081241832
Emeralds III716081241832
Board Rooms I, II, III13.5888
Amber I15090120424256
Amber II453048211816
Topaz11670140423664
Diamond2302253337860152
Ruby2101752527560128
Jade475050211816
Noble454050211820
Summergarden280200
Bar The Tailor inside155125
Bar The Tailor Outside10450
The White Room155125
Royal Suite1206016
Presedential Suite96308
  • Legenda
  • Staand
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Wi-Fi

  • Projectie wand

  • Flip-over

  • Airconditioning

  • Beamer / TV Scherm

  • Lift


Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken

  • Verwarming beschikbaar

  • Outdoor ruimte

  • Garderobe

  • Vaste dienstverleners


Adres

The NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky
Dam 9
1012JS Amsterdam

Vergelijkbaar Event locaties als The NH Collection Amsterdam Grand Hotel Krasnapolsky in Amsterdam

Arendshoeve

Amsterdam / Omgeving

De Arendshoeve is zeer geschikt voor zowel uw zakelijke als uw privé event. De prachtige planten en bloemen van de kwekerij maken het een zeer effectieve vergader locatie in een inspirerende omgeving. De Arendshoeve bevind zich vlak bij Schiphol in Amsterdam zuid en heeft ruime parkeergelegenheid.

Event ruimte
In-House Catering
€€€
Hogere segment

De Patronage

Amsterdam

De Patronage is een locatie op het Hembrugterrein. De industriële look, hoge plafonds en betonnen muren zorgen dat het pand zich perfect leent voor de creatieve industrie. Maar ook een out of the box meeting en brainstorm sessie zijn hier goed op hun plaats. De locatie is zeer begaanbaar en heeft veel ruimte voor parkeren.

Event ruimte
In-House Catering
€€
Gemiddeld

Park Hotel Amsterdam

Amsterdam

Prachtig Hotel in groen en inspirerend Oud-Zuid. Uitzicht op de kanalen en parkeer gelegenheid op locatie. Het parkhotel heeft een groot aanbod aan modern ingerichte vergader ruimtes met zowel goede geluidssystemen als ambient verlichting dat ingesteld kan worden op de stemming van het evenement.

4 sterren hotel
In-House Catering
€€€
Hogere segment