W Amsterdam

W Amsterdam bevindt zich in hartje Amsterdam. De ruimtes zijn inzetbaar voor diverse mogelijkheden. W Amsterdam maakt zakendoen waardevol, maakt van vergaderingen een beleving en de evenementen spectaculair.

In het kort

  • Vaste cateraar
  • Event ruimte
  • Restaurant
  • Bar / Lounge
  • 5 sterren hotel
  • Conferentiehotel / congreshotel
  • Feestzaal / kelder
  • Designhotel
  • Congrescentrum
  • Conferentie / seminar / vergaderruimte
  • Hotel

Beschrijving

W Amsterdam, is verdeeld over twee unieke gebouwen. Het pand bestaat uit een voormalige telefooncentrale en een bank. Dit creëert een ontwerp mix van erfgoed en eigentijdse stijl.

Er zijn diverse event mogelijkheden bij W Amsterdam zoals productlancering, zakelijke conferentie, trainingssessie, bestuursvergadering, bruiloften en diners. 

Met een verscheidenheid aan de diverse ruimtes is het vinden van een evenementenruimte niet moeilijk. 

Er zijn eindeloze mogelijkheden met een innovatieve en creatieve benadering. 

Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Great Room 126331076502740182040
Great Room 239491610048100303064
Great Room 349391017012066120374080
Great Room 1+2+34911516414350141300240
Great Room 1+215075150120
Great Room 2+3250114230160
Vault6748
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Licht & Techniek
  • Geluidsinstallatie / Microfoon
  • DJ-systeem
  • Podium
  • Airconditioning
  • Beamer / TV Scherm
  • Flip-over
  • Lift
  • Goederenlift
  • Wi-Fi

Infrastructuur

  • Met service personeel te boeken
  • Parkeergelegenheid
  • Toegankelijk voor invaliden
  • Garderobe
  • Keuken op locatie

Adres

W Amsterdam
Spuistraat 175
1012 VN Amsterdam