Eye Filmmuseum

Eye Filmmuseum beschikt over veel diverse ruimtes die elk voor verschillende doeleindes ingezet kunnen worden. Congressen, filmpremière, netwerkevenement workshop, informatiemarkten tot diners.


In het kort

  • €€€

  • Vaste cateraar

  • Event ruimte

  • Restaurant

  • Bar / Lounge

  • Dakterras / Rooftop locatie

  • Museum / Galerij

  • Conferentie / seminar / vergaderruimte

  • Stadion / Uitzonderlijke locatie

  • Congrescentrum


Beschrijving

Eye Filmmuseum is een adembenemend, modern gebouw en is gelegen recht tegenover station Amsterdam Centraal waardoor de locatie gemakkelijk te bereiken is. 

De locatie biedt vele mogelijkheden en de ruimtes zijn ieder flexibel inzetbaar. 

 

De verschillende ruimtes: 

Cinema 1 is de grootste filmzaal met een vaste theateropstelling van 310 stoelen.

Cinema 2 is een multifunctionele filmzaal met 130 zitplaatsen. De tribune is inschuifbaar, waardoor de ruimte inzetbaar is voor diverse evenementen. 

Cinema 3 (The Black Box) bevat 130 vaste zitplaatsen, alles in deze zaal is zwart. Extra verduistering voor ultieme filmbelevingen. 

Cinema 4 beschikt over 67 vaste zitplaatsen en is geheel in art-deco stijl ingericht, ter herinnering aan Cinema Parisien. 

De Foyer beschikt over een eigen bar en is bovendien te gebruiken als ontvangstruimte. Tijdens een receptie kunnen hier in totaal 310 personen. 

Room at the Top bevindt zich op de bovenste verdieping van het gebouw. Uitkijkend over het IJ en een unieke doorkijk in de binnenkant. 

IJ- Lounge is op de begane grond en biedt een panoramisch uitzicht over het IJ. Geschikt voor vergaderingen, diners of bruiloften. 

De Studio heeft een maximen van totaal 40 personen. De ruimte is geschikt voor het organiseren van workshops tot het hebben van brainstormsessies. 

Waterfront is op de begane grond tegenover de IJ- Lounge. Een besloten ruimte in de permanente expositieruimte van het museum. 

De Arena is het hart van het museum. Het is de meest spectaculaire ruimte en kan alleen worden gebruikt, indien de hele locatie wordt gehuurd. 

 

 


Ruimtes

Naam van de ruimteLBH
Cinema 1400310310
Cinema 215013013084
Cinema 3150130130
Cinema 41006767
Foyer22031084
Room at the Top100908549
IJ-Lounge90907570
Studio944040
Waterfront85706035
Arena900500300
  • Legenda
  • Staand
  • Veilig
  • Parlement
  • Theater
  • U-vorm
  • Banket
  • Cabaret

Techniek

  • Geluidsinstallatie / Microfoon

  • Internetverbinding

  • Projectie wand

  • Flip-over

  • DJ-systeem

  • Podium

  • Beamer / TV Scherm

  • Airconditioning

  • Lift


Infrastructuur

  • Verwarming beschikbaar

  • Outdoor ruimte

  • Parkeergelegenheid

  • Bereikbaar met vrachtwagen

  • Vaatwerk en meubilair te huren

  • Toegankelijk voor invaliden


Video


Adres

Eye Filmmuseum
Ijpromenade 1 1
1031 KT Amsterdam